• Adres dla Twojej firmy w samym Krakowie !

  Bandtkiego 19/43 , 30-129 KRAKÓW

  • adres do rejestracji firmy
  • adres do korespondencji
  • pełna obsługa korespondencji
  Więcej

Wypełnij formularz i oczekuj na telefon od naszych doradców

Kontakt:

 • Adres

  30-129 KRAKÓW,
  ul. Bandtkiego 19 pok 43
 • Telefon

  794 670 335
  12 311 02 29
 • Pracujemy

  od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00

Adres dla Twojej firmy w samym Krakowie !

Bandtkiego 19/43 , 30-129 KRAKÓW

Adres do rejestracji firmy

Na podstawie podpisanej z nami umowy mogą Państwo zarejestrować swoją firmę bądź działalność gospodarczą z adresem naszego wirtualnego biura (Bandtkiego 19/43, 30-129 Kraków). Adres ten może być również podany jako siedziba firmy we wszystkich urzędach państwowych (Urzędzie Skarbowym, ZUSie, Urzędzie Statystycznym) czy też banku. Może on być również wykorzystywany w Państwa materiałach reklamowych.

Adres do korespondencji

Po podpisaniu umowy mogą Państwo również podawać swoim kontrahentom oraz klientom adres naszego wirtualnego biura jako adres do korespondencji.

Pełna obsługa korespondencji (w tym skanowanie listów

W ramach podpisanej umowy zajmujemy się kompleksową obsługą państwa korespondencji, która trafia do naszego wirtualnego biura. Zajmujemy się zarówno odbiorem listów i przesyłek kierowanych do Państwa, jak i wysyłką Państwa listów

Szczegółowy wykaz czynności podejmowanych w ramach obsługi korespondencji znajduje się poniżej:

 1. Odbieranie korespondencji Odbieramy listy, listy polecone oraz przesyłki o wadze do 30 kg zaadresowane do Państwa.
 2. Rejestracja odebranej korespondencji Odebrana korespondencja jest rejestrowana. Mają Państwo pełną informację, jakie przesyłki i kiedy zostały odebrane.
 3. Przechowywanie korespondencji Odebrana korespondencja jest przechowywana w biurze do momentu jej odesłania do Państwa bądź osobistego odbioru.
 4. Informowanie o przesyłkach Po odbiorze listu bądź przesyłki są Państwo każdorazowo informowani drogą e-mail o liczbie odebranych przesyłek oraz ich nadawcach.
 5. Skanowanie korespondencji Na podstawie odrębnego upoważnienia możemy otwierać Państwa korespondencję , zeskanować jej zawartość oraz wysłać na wskazany przez Państwa adres email.
 6. Przekierowanie korespondencji Swoją korespondencję mogą Państwo odebrać osobiście lub możemy ją odesłać na wskazany przez Państwa adres.
 7. Ponoszą Państwo jedynie koszt opłat pocztowych.

Dedykowany pracownik

Rabat na usługi księgowe

Niska cena bo tylko 39 zł netto / miesięcznie