konto DIRECT moje ING

Dlaczego konto osobiste w ING Banku Śląskimingbankslaski

To proste!
Konto DIRECT to najwygodniejsza obsługa Twoich transakcji. Konto Direct z aplikacją Moje ING pozwala zarządzać Twoimi pieniędzmi wygodnie i szybko. Już z poziomu skrótów na ekranie głównym aplikacji mamy dostęp do BLIK, przelewów na numer telefonu czy też przelewu własnego między kontem oszczędnościowym a osobistym. Aplikacja bankowa jest niezwykle czytelna i intuicyjna- wystarczy kilka chwil i już wiesz, co i jak zrobić. Nie płacisz nic za prowadzenie konta, bez prowizji wypłacasz swoje pieniądze w każdym bankomacie ING jak również w sieci bankomatów Planet Cash, które dostępne są w całej Polsce. Koniec z kolejkami na poczcie czy w oddziale banku- od teraz możesz robić przelewy sam! W domu, w pracy-gdziekolwiek chcesz.
ING oferuje Ci również kartę VISA zbliżeniową wydawaną do konta za darmo. Co więcej, zakładając w Moim ING konta walutowe ( w EUR, USD i GBP) wystarczy szybko podpiąć swoją kartę do tych kont, aktywując tym samym jej funkcję wielowalutową. Możesz wtedy płacić za granicą bez prowizji za przewalutowanie, oczywiście jeśli wcześniej zadbasz o zasilenie kont walutowych niezbędnymi środkami w danej walucie. A to już ułatwi Ci funkcja Kantor w Moim ING.
Rób wszystko sam na koncie Direct i bądź zadowolony z oszczędności czasu, pieniędzy i nerwów!

Gorąco polecam konto DIRECT w ING Banku Śląskim!

 

Jakie są objawy niedoczynności tarczycy?

Autor: bunitas

Pacjenci zmagający się z niedoczynnością tarczycy bardzo często wspominają, że rozpoznanie choroby nie było w ich przypadku najłatwiejszym zadaniem, lekarzom zaś zdarzało się stawiać błędne diagnozy.

Trudno się temu dziwić. Objawy niedoczynności tarczycy bywają bardzo niejednoznaczne. Wpływ na nie ma przy tym nie tylko stan zaawansowania choroby oraz wiek pacjenta, ale również jego ogólna kondycja.

Czytaj więcej...

Badanie RTG a badanie USG

Autor: thinker

Badanie RTG i badanie USG to dwa podstawowe badania diagnostyczne umożliwiające rozpoznanie wielu poważnych chorób i schorzeń. Jaka jest specyfika każdego z nich i w jakich przypadkach się je wykonuje?

Czytaj więcej...

Markery nowotworowe – czy warto je oznaczać?

Autor: Aneta Idzik

Marekry nowotworowe nie mogą zastąpić standardowych procedur diagnostycznych.

Markery nowotworowe ostatnio stały się popularne nie tylko wśród lekarzy, ale także samych pacjentów. W prywatnych laboratoriach diagnostycznych często możemy przeczytać, jakie markery nowotworowe można oznaczyć i za jaką cenę. Wielu pacjentów uważa, że oznaczając marker raka jelita grubego uniknie nieprzyjemnego i bolesnego badania – kolonoskopii, wystarczy tylko oddać krew i następnego dnia wszystko będzie jasne. To samo dotyczy, wydawać by się mogło, również innych markerów nowotworowych – w świadomości społeczeństwa oznaczanie markerów pozwoli uniknąć kosztownych i trudno dostępnych badań obrazowych, takich jak USG, tomografia komputerowa, pozwoli uniknąć kolejek do lekarza po skierowanie na te badania, a także zaoszczędzi czasu i niepotrzebnego stresu.

Czytaj więcej...

Jak pokonać mentalne ograniczenia i osiągać sukcesy?

Autor: Tomasz Kołdrowski

Jeśli boisz się wyjścia z bezpiecznej strefy komfortu, lękasz się zyciowych zmian i czujesz, że z jednej strony chcesz odmienić swoje życie prywatne czy zawodowe a z drugiej strony coś Cię blokuje i czujesz, że brakuje CI wiary w siebie, doświadczenia czy motywacji to ten artykuł jest dla Ciebie.

Jak pokonać mentalne ograniczenia?

Czytaj więcej...

Rodzaje odszkodowań

Autor: Bartosz R

Ubezpieczenia, odszkodowania za wypadek. Ludzie coraz częściej zdają sobie sprawę z tego jak wielka wagę ma ostrożność w ich życiu. Nie chodzi tu tylko o codzienną dbałość o najważniejsze zasady bezpieczeństwa, ale także o dalekosiężne spojrzenie w tym zakresie...

Czytaj więcej...

Radny Jarosław Puścion terrorystą?

Autor: Krzysztof Czarnecki

Artykuł ukazuje relacje międzyludzkie pomiędzy lokalnymi politykami: opozycyjnym radnym a przewodniczącym rady powiatu sokołowskiego oraz starostą sokołowskim, ich wzajemne relacje.


Aż włos się jeży na głowie, co sie wyrabia w starostwie powiatowym w Sokołowie Podlaskim! Jak nie groźby, to pomówienia… Gdyby radny, Jarosław Puścion na sesjach co rusz nie ujawniał, w jaki sposób jest traktowany przez starostę, Antoniego Czarnockiego i przewodniczącego rady, Sławomira Hardeja, zapewne nikt z mieszkańców nie zdawałby sobie sprawy, jak wygląda demokracja, dostęp do informacji publicznych oraz kultura we wzajemnych relacjach pomiędzy opozycyjnym radnym a obu panami.

Czytaj więcej...

Czy Polak dostanie dwie najważniejsze nagrody Nobla

 Autor: Piotr Waydel

 Czy istnieje jakaś szansa, że Polak dostanie Nagrodę Nobla w tym roku? A może dwie? A jeśli tak to jakie i dlaczego? Czy ktoś z Was wie cokolwiek na ten temat? Czemu w mediach są prawie wyłącznie informacje mocno negatywne lub plotkowe, a nie ma tych najbardziej istotnych, pozytywnych i potrzebnych?

Czytaj więcej...

Dla kogo kredyt, dla kogo leasing? Porównanie ofert

Autor: Arnoldi

W dzisiejszych czasach mamy różne możliwości finansowania zakupów. Oczywiście najłatwiej kupować za gotówkę, jednak mało kto może sobie na to pozwolić, zwłaszcza przy tak poważnych transakcjach jak kupno samochodu. Kredyt czy leasing? To pytanie zadaje sobie większość kupujących. Od razu nasuwa się zwyczajowe: „to zależy”…

Czytaj więcej...

Największe szwindle w historii

Autor: Bartek Z.

Kryzys finansowy dalej rozlewa się szerokimi kręgami po świecie, winni jego napędzenia raczej nie muszą spodziewać się żadnej odpowiedzialności, jednak jeśli sądzimy że przekręty finansowe są wymysłem naszych czasów, lepiej spójrzmy w przeszłości. Bo gdzie pieniądze – tam i oszuści...

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Poznaj swój BIG i BIK